Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, morgen thuis! ♥ Gratis verzending boven 30,-

OM1

Actieve filters
# per pagina:
« »
Weergave:
ProCable Glasvezelkabel OM1 - LC/ST - 0.5 meter (Duplex, 62.5/125μm) O0371.0.5 K010701134
vergroten

Glasvezelkabel OM1 - LC/ST - 0.5 meter (Duplex, 62.5/125μm)

Multimode OM1 kabel met LC en ST connectoren - Deze multimode glasvezelkabel staat garant voor een supersnel netwerk. Je kunt de OM1 duplex kabel perfect gebruiken in een patchpaneel of switch. Dit exemplaar heeft een de ene kant ST connectoren en aan de andere kant LC connectoren.
 

Aan de slag met een OM1 kabel

OM1 is de eerste glasvezelversie en heeft een vezel van 62.5/125μm. De OM1 glasvezelkabel wordt veel gebruikt als patchkabel in thuisnetwerken of kleine bedrijfsnetwerken met snelheden tot 100 Mbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 2000 meter overbruggen. De OM1 kabel heeft als enige multimode kabel een kern van 62.5 micron. Hierdoor kun je deze kabel niet gebruiken in een OM2, OM3, OM4 of OM5 multimode netwerk.
 

Glasvezel OM1: multimode

Deze multimode patchkabel maakt gebruik van LED's en bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM1 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk.
 

Eigenschappen:

  • OM1 glasvezelkabel
  • Aansluiting 1: LC
  • Aansluiting 2: ST
  • Glasvezeltype: Multimode
  • Glasvezelsoort: 62.5/125μm
  • Kabeltype: Duplex
  • Lengte: 0.5 meter
  • Kleur: Oranje
  • LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend
  • Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.
Lees meer

7, 95

incl. btw

Morgen in huis!
ProCable Glasvezelkabel OM1 - LC/SC - 0.5 meter (Duplex, 62.5/125μm) O3061.0.5 K010701073
vergroten

Glasvezelkabel OM1 - LC/SC - 0.5 meter (Duplex, 62.5/125μm)

Multimode OM1 kabel met LC en SC connectoren - Dankzij deze multimode glasvezelkabel kun jij genieten van razendsnel internet in jouw bedrijfsnetwerk. Deze OM1 kabel met LC en SC connectoren kun je perfect gebruiken als patchkabel in een patchpaneel of switch.
 

Snel internet met een OM1 kabel

OM1 is de eerste glasvezelversie en heeft een vezel van 62.5/125μm. De OM1 glasvezelkabel wordt veel gebruikt als patchkabel in thuisnetwerken of kleine bedrijfsnetwerken met snelheden tot 100 Mbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 2000 meter overbruggen. De OM1 kabel heeft als enige multimode kabel een kern van 62.5 micron. Hierdoor kun je deze kabel niet gebruiken in een OM2, OM3, OM4 of OM5 multimode netwerk.
 

Glasvezel OM1: multimode

Deze multimode patchkabel maakt gebruik van LED's en bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM1 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk.
 

Eigenschappen:

  • OM1 glasvezelkabel
  • Aansluiting 1: LC
  • Aansluiting 2: SC
  • Glasvezeltype: Multimode
  • Glasvezelsoort: 62.5/125μm
  • Kabeltype: Duplex
  • Lengte: 0.5 meter
  • Kleur: Oranje
  • LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend
  • Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.
Lees meer

8, 50

incl. btw

Morgen in huis!
ProCable Glasvezelkabel OM1 - LC/LC - 0.5 meter (Duplex, 62.5/125μm) O0330.0.5 K010701018
vergroten

Glasvezelkabel OM1 - LC/LC - 0.5 meter (Duplex, 62.5/125μm)

Multimode OM1 kabel met LC connectoren - Wil jij profiteren van razendsnel en stabiel internet in jouw bedrijfsnetwerk? Dan is deze OM1 kabel ideaal. Deze multimode glasvezelkabel wordt veel gebruikt voor snelheden tot 100 Mbps en is ideaal als patchkabel in een patchpaneel of switch. Dit exemplaar beschikt over LC connectoren.
 

Stabiel en snel internet met een OM1 kabel

OM1 is de eerste glasvezelversie en heeft een vezel van 62.5/125μm. De OM1 glasvezelkabel wordt veel gebruikt als patchkabel in thuisnetwerken of kleine bedrijfsnetwerken met snelheden tot 100 Mbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 2000 meter overbruggen. De OM1 kabel heeft als enige multimode kabel een kern van 62.5 micron. Hierdoor kun je deze kabel niet gebruiken in een OM2, OM3, OM4 of OM5 multimode netwerk.
 

Glasvezel OM1: multimode

Deze multimode patchkabel maakt gebruik van LED's en bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM1 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk.
 

Eigenschappen:

  • OM1 glasvezelkabel
  • Aansluiting 1: LC
  • Aansluiting 2: LC
  • Glasvezeltype: Multimode
  • Glasvezelsoort: 62.5/125μm
  • Kabeltype: Duplex
  • Lengte: 0.5 meter
  • Kleur: Oranje
  • LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend
  • Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.
Lees meer

8, 95

incl. btw

Morgen in huis!
Duplex Jumper Glasvezelkabel OM1 - LC/SC - 0.5 meter (Duplex, 62.5/125μm, UPC) RL8000 K010701281
vergroten

Glasvezelkabel OM1 - LC/SC - 0.5 meter (Duplex, 62.5/125μm, UPC)

Multimode OM1 kabel met LC en SC connectoren - Met deze OM1 glasvezelkabel profiteer jij van snel en stabiel internet in jouw bedrijfsnetwerk. De hoogwaardige multimode kabel beschikt over LC en SC connectoren met een UPC afwerking en is ideaal als patchkabel in patchkasten en switches.
 

Snel internet met een OM1 kabel

OM1 is de eerste glasvezelversie en heeft een vezel van 62.5/125μm. De OM1 glasvezelkabel wordt veel gebruikt als patchkabel in thuisnetwerken of kleine bedrijfsnetwerken met snelheden tot 100 Mbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 2000 meter overbruggen. De OM1 kabel heeft als enige multimode kabel een kern van 62.5 micron. Hierdoor kun je deze kabel niet gebruiken in een OM2, OM3, OM4 of OM5 multimode netwerk.
 

Glasvezel OM1: multimode

Deze multimode patchkabel maakt gebruik van LED's en bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM1 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk.
 

Eigenschappen:

  • OM1 glasvezelkabel
  • Aansluiting 1: LC
  • Aansluiting 2: SC
  • Glasvezeltype: Multimode
  • Glasvezelsoort: 62.5/125μm
  • Kabeltype: Duplex
  • Grade A-m vezel
  • Lengte: 0.5 meter
  • Kleur: Oranje
  • LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend
  • Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geïnspecteerd
  • Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.
Lees meer

12, 95

incl. btw

Morgen in huis!

Lengte

OM1 kabel kopen?

OM1 is de allereerste glasvezel versie en behaalt snelheden van 10 tot 100 Mbps. OM1 is geschikt voor afstanden van maximaal 2000 meter, maar wordt veelal gebruikt voor wat kortere afstanden. Meer weten over deze glasvezelkabel: lees dan snel verder.
 

De kenmerken van multimode OM1

Glasvezelkabels bestaan uit een zogenaamde kern en een cladding. Deze kern en cladding hebben samen altijd een diameter van 125 micron. De diameter van de kern kan echter per kabelsoort verschillen. Zo heeft een OM1 kabel als enige multimode glasvezelkabel een kern van 62.5 micron. Hierdoor kun je een OM1 kabel niet gebruiken in combinatie met andere multimode kabels, zoals OM2 of OM4. OM1 kabels zijn altijd oranje van kleur, net als OM2 kabels. Let dus altijd goed op of jij de goede kabel gebruikt. OM1 kabels beschikken over twee vezels, één vezel om gegevens te verzenden en één vezel om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. De kabel kan echter wel verschillende connectoren hebben. Je kunt kiezen voor SC, LC of ST connectoren.
 

Bestel jouw fiber OM1 kabel bij Kabelshop.nl

Ben jij op zoek naar een goede OM1 kabel voor jouw netwerk, dan ben je bij Kabelshop.nl aan het juiste adres. En wanneer jij op een werkdag voor 23:59 bestelt, ontvang jij jouw product de volgende dag nog in huis. Heb je nog vragen of wil je graag wat meer informatie: neem dan gerust contact op met onze klantenservice. Wij staan van maandag tot en met vrijdag tussen 09:00 en 17:30 voor je klaar via e-mail, telefoon, Facebook, of de chatfunctie op onze website.

Jouw veiligheid:

Kabelshop.nl heeft geen datalek. Klantgegevens zijn bij ons met de grootste zorgvuldigheid beveiligd.

Veilig shoppen

Wij zijn aangesloten bij het Thuiswinkel Waarborg.

Thuiswinkel Waarborg

Klantbeoordelingen

Betalingsmogelijkheden

iDeal
PayPal
Bancontact
Vooruitbetaling
Betalen met Mastercard Betalen met Visa

Onze voordelen

Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, morgen in huis.
Gratis verzending boven 30,-
Reuze assortiment.
Nergens goedkoper!
Betaal binnen 14 dagen na aankoop.
Levering in Nederland en België.
Niet goed, geld terug.
Afhalen op afspraak mogelijk.

Kabelshop.nl HQ

Weet ons te vinden

Kabelshop BV
Koningsbeltweg 52
1329 AK Almere

Beoordeling door klanten: 9.3 / 10
3851 beoordelingen

Omdat we je graag steeds beter en persoonlijker willen helpen gebruiken we cookies en andere technieken. Dankzij de cookies kunnen wij en derde partijen je surfgedrag volgen op onze website. Als je verder gaat op onze website, ga je hier mee akkoord. Meer informatie? Bekijk dan onze cookiepaginaSluiten