Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, morgen thuis! ♥ Gratis verzending boven 30,-

OM4

Actieve filters
# per pagina:
« »
Weergave:
ProCable Glasvezelkabel OM4 - LC/SC - 0.5 meter (Duplex, 50/125μm) O0323.0.5 K010701113
vergroten

Glasvezelkabel OM4 - LC/SC - 0.5 meter (Duplex, 50/125μm)

Multimode OM4 kabel met LC en SC connectoren - Dankzij deze OM4 glasvezelkabel kun jij signalen supersnel en zonder interferentie over een grote afstand versturen. Deze multimode kabel beschikt over veel bandbreedte en wordt vaak gebruikt als patchkabel en behaalt snelheden van 10 Gbps. Dit exemplaar staat garant voor snel en stabiel internet of telefonie.
 

Razendsnel internetten met een OM4 kabel

OM4 is een veel gebruikte versie van multimode glasvezel en beschikt over een vezel van 50/125μm. De OM4 glasvezelkabel wordt veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 400 meter overbruggen. De kabel is erg licht en dun, waardoor dit product ideaal is als patchkabel in patchkasten of datacentra. Ook zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Door de verbeterde technologie hebben OM4 kabels bovendien minder last van mode dispersie (signaalverspreiding) dan OM1 en OM2 exemplaren. Daarnaast ben je met een OM4 kabel helemaal klaar voor de toekomst, omdat dit exemplaar zeer hoge snelheden kan behalen en een hoge bandbreedte heeft.
 

Glasvezel OM4: multimode

Deze multimode patchkabel bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM4 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk.
 

Eigenschappen:

  • OM4 glasvezelkabel
  • Aansluiting 1: LC
  • Aansluiting 2: SC
  • Glasvezeltype: Multimode
  • Glasvezelsoort: 50/125μm
  • Kabeltype: Duplex
  • Lengte: 0.5 meter
  • Kleur: Erika violet
  • LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend
  • Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen
Lees meer

8, 95

incl. btw

Morgen in huis!
ProCable Glasvezelkabel OM4 - LC/LC - 0.5 meter (Duplex, 50/125μm) O0319.0.5 K010701048
vergroten

Glasvezelkabel OM4 - LC/LC - 0.5 meter (Duplex, 50/125μm)

Multimode OM4 kabel met LC connectoren - Deze OM4 glasvezelkabel zorgt dat jouw netwerk op het hoogste niveau presteert. De multimode kabel is zeer geschikt als patchkabel en wordt veel gebruikt voor snelheden van maar liefst 10 Gbps. Dit exemplaar heeft vier LC connectoren.
 

Een OM4 kabel voor de beste prestaties

OM4 is een veel gebruikte versie van multimode glasvezel en beschikt over een vezel van 50/125μm. De OM4 glasvezelkabel wordt veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 400 meter overbruggen. De kabel is erg licht en dun, waardoor dit product ideaal is als patchkabel in patchkasten of datacentra. Ook zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Door de verbeterde technologie hebben OM4 kabels bovendien minder last van mode dispersie (signaalverspreiding) dan OM1 en OM2 exemplaren. Daarnaast ben je met een OM4 kabel helemaal klaar voor de toekomst, omdat dit exemplaar zeer hoge snelheden kan behalen en een hoge bandbreedte heeft.
 

Glasvezel OM4: multimode

Deze multimode patchkabel bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM4 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk.
 

Eigenschappen:

  • OM4 glasvezelkabel
  • Aansluiting 1: LC
  • Aansluiting 2: LC
  • Glasvezeltype: Multimode
  • Glasvezelsoort: 50/125μm
  • Kabeltype: Duplex
  • Lengte: 0.5 meter
  • Kleur: Erika violet
  • LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend
  • Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen
Lees meer

9, 95

incl. btw

Morgen in huis!
ACT Glasvezelkabel OM4 - LC/LC - 0.25 meter (Duplex, 50/125μm, UPC) RL9752 K010701510
vergroten

Glasvezelkabel OM4 - LC/LC - 0.25 meter (Duplex, 50/125μm, UPC)

Multimode OM4 kabel met LC connectoren - Geniet van supersnel en stabiel internet met deze hoogwaardige multimode glasvezelkabel. Deze OM4 kabel is ideaal als patchkabel en kun je gebruiken voor snelheden van maar liefst 10 Gbps. Dit exemplaar beschikt over LC connectoren.
 

Een OM4 kabel voor de beste prestaties

OM4 is een veel gebruikte versie van multimode glasvezel en beschikt over een vezel van 50/125μm. De OM4 glasvezelkabel wordt veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 400 meter overbruggen. De kabel is erg licht en dun, waardoor dit product ideaal is als patchkabel in patchkasten. Ook zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Door de verbeterde technologie hebben OM4 kabels bovendien minder last van mode dispersie (signaalverspreiding) dan OM1 en OM2 exemplaren. Daarnaast ben je met een OM4 kabel helemaal klaar voor de toekomst, omdat dit exemplaar zeer hoge snelheden kan behalen en een hoge bandbreedte heeft. Deze OM4 patchkabel beschikt over een testrapport en staat hierdoor garant voor een hoogwaardige en betrouwbare kwaliteit.
 

Glasvezel OM4: multimode

Deze multimode patchkabel bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM4 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk.
 

Eigenschappen:

  • OM4 glasvezelkabel
  • Aansluiting 1: LC
  • Aansluiting 2: LC
  • Glasvezeltype: Multimode
  • Glasvezelsoort: 50/125μm
  • Kabeltype: Duplex
  • Grade A-m vezel
  • Lengte: 0.25 meter
  • Kleur: Erika violet
  • LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend
  • Individueel testrapport op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
  • Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen
Lees meer

14, 50

incl. btw

1-5 werkdagen
ACT Glasvezelkabel OM4 - LC/SC - 1 meter (Duplex, 50/125μm, UPC) RL8701 K010701523
vergroten

Glasvezelkabel OM4 - LC/SC - 1 meter (Duplex, 50/125μm, UPC)

Multimode OM4 kabel met LC en SC connectoren - Met deze multimode glasvezelkabel kun jij genieten van razendsnel en stabiel internet. De OM4 kabel is ideaal in een bedrijfsnetwerk en wordt veel gebruikt als patchkabel voor snelheden tot 10 Gbps. Dit exemplaar heeft een LC connectoren en een SC connectoren.
 

Een OM4 kabel voor razendsnel internet

OM4 is een veel gebruikte versie van multimode glasvezel en beschikt over een vezel van 50/125μm. De OM4 glasvezelkabel wordt veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 400 meter overbruggen. De kabel is erg licht en dun, waardoor dit product ideaal is als patchkabel in patchkasten. Ook zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Door de verbeterde technologie hebben OM4 kabels bovendien minder last van mode dispersie (signaalverspreiding) dan OM1 en OM2 exemplaren. Daarnaast ben je met een OM4 kabel helemaal klaar voor de toekomst, omdat dit exemplaar zeer hoge snelheden kan behalen en een hoge bandbreedte heeft. Deze OM4 patchkabel beschikt over een testrapport en staat hierdoor garant voor een hoogwaardige en betrouwbare kwaliteit.
 

Glasvezel OM4: multimode

Deze multimode patchkabel bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM4 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk.
 

Eigenschappen:

  • OM4 glasvezelkabel
  • Aansluiting 1: LC
  • Aansluiting 2: SC
  • Glasvezeltype: Multimode
  • Glasvezelsoort: 50/125μm
  • Kabeltype: Duplex
  • Grade A-m vezel
  • Lengte: 1 meter
  • Kleur: Erika violet
  • LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend
  • Individueel testrapport op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
  • Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen
Lees meer

12, 95

incl. btw

1-5 werkdagen
ACT Glasvezelkabel OM4 - SC/SC - 1 meter (Duplex, 50/125μm, UPC) RL3701 K010701533
vergroten

Glasvezelkabel OM4 - SC/SC - 1 meter (Duplex, 50/125μm, UPC)

Multimode OM4 kabel met SC connectoren - Dankzij deze OM4 glasvezelkabel presteert jouw netwerk op het hoogste niveau. De duplex kabel heeft geen last van interferentie en wordt veel gebruikt voor snelheden tot 10 Gbps. Dit exemplaar met SC connectoren is ideaal als multimode patchkabel.
 

Het beste en snelste internet met een OM4 kabel

OM4 is een veel gebruikte versie van multimode glasvezel en beschikt over een vezel van 50/125μm. De OM4 glasvezelkabel wordt veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 400 meter overbruggen. De kabel is erg licht en dun, waardoor dit product ideaal is als patchkabel in patchkasten of datacentra. Ook zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Door de verbeterde technologie hebben OM4 kabels bovendien minder last van mode dispersie (signaalverspreiding) dan OM1 en OM2 exemplaren. Daarnaast ben je met een OM4 kabel helemaal klaar voor de toekomst, omdat dit exemplaar zeer hoge snelheden kan behalen en een hoge bandbreedte heeft.
 

Glasvezel OM4: multimode

Deze multimode patchkabel bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM4 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk.
 

Eigenschappen:

  • OM4 glasvezelkabel
  • Aansluiting 1: SC
  • Aansluiting 2: SC
  • Glasvezeltype: Multimode
  • Glasvezelsoort: 50/125μm
  • Kabeltype: Duplex
  • Grade A-m vezel
  • Lengte: 1 meter
  • Kleur: Erika violet
  • LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend
  • Individueel testrapport op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
  • Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen
Lees meer

14, 95

incl. btw

1-5 werkdagen

OM4 kabel kopen?

Een OM4 patchkabel wordt veel gebruikt in professionele omgevingen en staat garant voor een supersnel netwerk. De kabels worden veel toegepast als patchkabels in patchkasten en datacenters. Een OM4 glasvezelnetwerk is ideaal voor bedrijven. Meer weten: lees dan snel verder.
 

Aan de slag met multimode OM4

Een OM4 glasvezelkabel is een laser-geoptimaliseerde kabel en is ontwikkeld voor snellere netwerken van 10 tot 100 Gbps. OM4 maakt gebruik van VCSELS (Vertical-Cavity Surface-Emitting Lasers) en de kleur van de kabel is altijd paars, ook wel erika violet genoemd. OM4 heeft een bandbreedte van 4700 MHz/km en ondersteunt snelheden van 10 Gbps over een afstand van 550 meter. Bij een afstand van 100 tot 150 meter kunnen deze kabels zelfs snelheden behalen van 100 Gbps. OM4 glasvezelkabels bestaan uit een cladding en een kern. De cladding en kern samen hebben een diameter van 125 micron en de kern heeft een diameter van 50 micron. OM4 kabels kun je hierdoor ook gebruiken in OM3 en OM5 netwerken. Veel OM4 patchkabels beschikken over een connector met een UPC afwerking. UPC is tegenwoordig de standaard en dit betekent dat de ferulle drie keer gepolijst is. De ferulle is het deel van de connector waaraan de vezel gemonteerd wordt
 

Wat is een duplex kabel: OM4?

Over het algemeen worden OM4 kabels geproduceerd als duplex kabels. Een duplex patchkabel bestaat uit twee vezel die met elkaar verbonden zijn. Hierbij wordt één vezel gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Deze constructie maakt tweewegcommunicatie mogelijk, waardoor deze kabels veel gebruikt worden voor toepassingen zoals internet en datacommunicatie. Dit type kabel kom je daarom ook vaak tegen in patchkasten en datacenters. Voordat je de kabels aansluit, is het echter erg belangrijk om de kabels schoon te maken met speciaal glasvezel gereedschap. Het kleinste stofdeeltje kan namelijk al voor storingen en demping zorgen.
 

Jouw OM4 patchkabel vind je bij Kabelshop.nl

Ben jij op zoek naar een kwalitatief hoogwaardige glasvezel OM4 kabel? Bij Kabelshop.nl ben je aan het juiste adres voor alles op het gebied van glasvezel. En wanneer jij jouw producten op een werkdag voor 23:59 bestelt, dan ontvang jij je pakketje de volgende dag al in huis. Heb je nog vragen of wil je wat meer informatie: neem dan gerust contact op met onze klantenservice. Wij staan van maandag tot en met vrijdag tussen 09:00 en 17:30 voor je klaar via e-mail, telefoon, Facebook, of de chatfunctie op onze website.

Jouw veiligheid:

Kabelshop.nl heeft geen datalek. Klantgegevens zijn bij ons met de grootste zorgvuldigheid beveiligd.

Veilig shoppen

Wij zijn aangesloten bij het Thuiswinkel Waarborg.

Thuiswinkel Waarborg

Klantbeoordelingen

Betalingsmogelijkheden

iDeal
PayPal
Bancontact
Vooruitbetaling
Betalen met Mastercard Betalen met Visa

Onze voordelen

Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, morgen in huis.
Gratis verzending boven 30,-
Reuze assortiment.
Nergens goedkoper!
Betaal binnen 14 dagen na aankoop.
Levering in Nederland en België.
Niet goed, geld terug.
Afhalen op afspraak mogelijk.

Kabelshop.nl HQ

Weet ons te vinden

Kabelshop BV
Koningsbeltweg 52
1329 AK Almere

Beoordeling door klanten: 9.3 / 10
3851 beoordelingen

Omdat we je graag steeds beter en persoonlijker willen helpen gebruiken we cookies en andere technieken. Dankzij de cookies kunnen wij en derde partijen je surfgedrag volgen op onze website. Als je verder gaat op onze website, ga je hier mee akkoord. Meer informatie? Bekijk dan onze cookiepaginaSluiten