• Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, morgen in huis!  ♥  Gratis verzending boven €30,-

Glasvezel patchpanelen

Weergave:
  • Glasvezel patchbox (8-poorts)

    Behuizing mounting box voor glasvezelkabels - Met deze 8-poorts patchbox kun jij je glasvezelnetwerk organiseren. Het paneel is voorzien van 8 blindplaatjes, deze zijn te vervangen door LC, SC, ST en E2000-adapters. De box heeft twee kabelingangen voor een PG13 wartel en één ingang voor een PG21 wartel.
     

    Wat is een glasvezel patchbox?

    Met een patchpaneel kun jij gemakkelijk kabels organiseren, bijvoorbeeld internetkabels voor een netwerk. Dit is vooral ideaal voor uitgebreide netwerken zoals op een kantoor. Deze patchpaneel komt ook goed van pas bij een thuisnetwerk waar niet alleen met WiFi wordt gewerkt, of bijvoorbeeld op een kantoor. Door het kleine formaat is deze box ook te plaatsen op een bureau. 
     

    Eigenschappen:

    • Ruimte voor 8 adapters
    • Twee kabelingangen voor PG13 wartel, één voor PG21 wartel (niet meegeleverd)
    • Garantie: 2 jaar

    Lees meer...
    € 29, 95 Incl. BTW
    direct leverbaar
  • Glasvezel patchbox (16-poorts)

    Behuizing mounting box voor glasvezelkabels - Met deze 16-poorts patchbox kun jij je glasvezelnetwerk organiseren. Het paneel is voorzien van 16 blindplaatjes, deze zijn te vervangen door LC, SC, ST en E2000-adapters. De box heeft twee kabelingangen voor PG 13.5 wartels.
     

    Wat is een glasvezel patchbox?

    Met een patchpaneel kun jij gemakkelijk kabels organiseren, bijvoorbeeld internetkabels voor een netwerk. Dit is vooral ideaal voor uitgebreide netwerken zoals op een kantoor. Deze patchpaneel komt ook goed van pas bij een thuisnetwerk waar niet alleen met WiFi wordt gewerkt, of bijvoorbeeld op een kantoor. Door het kleine formaat is deze box ook te plaatsen op een bureau. 
     

    Eigenschappen:

    • Ruimte voor 16 adapters
    • Twee kabelingangen voor PG 13.5 wartels (meegeleverd)
    • Inclusief 16 spliceprotectors
    • Garantie: 2 jaar

    Lees meer...
    € 38, 50 Incl. BTW
    beperkte voorraad
  • Glasvezel patchpaneel behuizing (24-poorts, 19", 1U)

    Patch panel voor glasvezelkabels - Met dit 24-poorts patchpaneel kun jij je glasvezelnetwerk organiseren. De hoogte van het paneel is 1U, hierdoor is deze eenvoudig te plaatsen in een 19" patchkast. Het paneel is voorzien van 24 blindplaatjes, deze zijn te vervangen door LC, SC, ST en E2000-adapters.
     

    Wat is een glasvezel patchpaneel?

    Met een patchpaneel kun jij gemakkelijk kabels organiseren, bijvoorbeeld internetkabels voor een netwerk. Dit is vooral ideaal voor uitgebreide netwerken zoals op een kantoor. Een patchpaneel komt ook goed van pas bij een thuisnetwerk waar niet alleen met WiFi wordt gewerkt. Wanneer een glasvezelkabel defect raakt is deze gemakkelijk te vervangen als deze via een patchpaneel loopt. Dit patchpaneel wordt geleverd met splice cassettes, M20 wartels, management spools en installatiemateriaal.
     

    Eigenschappen:

    • 24 poorten
    • Compleet geleverd met allerlei accessoires
    • Uitschuifbare lade
    • Garantie: 2 jaar
     

    Inhoud verpakking:

    • Patchpaneel
    • 2 splice cassettes
    • 2 M20 wartels
    • Management spools
    • Kabelbinders
    • Kleefzadels voor bundelband

    Lees meer...
    € 94, 50 Incl. BTW
    beperkte voorraad
  • Glasvezel patchpaneel OM3 (SC, Duplex, 19", 1U)

    Patch panel voor multimode glasvezelkabels met SC-connectoren - Met dit 24-poorts OM3 SC patchpaneel kun jij je glasvezelnetwerk organiseren. De hoogte van het paneel is 1U, hierdoor is deze eenvoudig te plaatsen in een 19" patchkast. Het paneel is voorzien van 24 SC duplex OM3 adapters.
     

    Wat is een glasvezel patchpaneel?

    Met een patchpaneel kun jij gemakkelijk kabels organiseren, bijvoorbeeld internetkabels voor een netwerk. Dit is vooral ideaal voor uitgebreide netwerken zoals op een kantoor. Een patchpaneel komt ook goed van pas bij een thuisnetwerk waar niet alleen met WiFi wordt gewerkt. Wanneer een glasvezelkabel defect raakt is deze gemakkelijk te vervangen als deze via een patchpaneel loopt. Dit patchpaneel wordt geleverd met splice cassettes, M20 wartels, management spools en installatiemateriaal.
     

    Wat is OM3?

    OM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is voor thuisgebruik of bij kleine tot middelgrote bedrijven. Deze versie kan 1 Gbit/s tot 550 meter ver brengen. Daarnaast is 10 Gbit/s over 300 meter afstand en 40 Gbit/s tot 240 meter (bij een duplex of viervoudige kabel) ook een eitje voor deze kabel. De minimale modale bandbreedte bij 850/1300 nm is 1500/500 MHz per kilometer.
     

    Eigenschappen:

    • 24 SC-poorten
    • Geschikt voor OM3 glasvezelkabels
    • Compleet geleverd met allerlei accessoires
    • Uitschuifbare lade
    • Garantie: 2 jaar
     

    Inhoud verpakking:

    • Patchpaneel
    • 2 splice cassettes
    • 2 M20 wartels
    • Management spools
    • Kabelbinders
    • Kleefzadels voor bundelband

    Aanbevolen accessoires

    Lees meer...
    € 108, 50 Incl. BTW
    beperkte voorraad
  • Glasvezel patchpaneel OS2 (SC, Duplex, 19", 1U)

    Patch panel voor multimode glasvezelkabels met SC-connectoren - Met dit 24-poorts OS2 SC patchpaneel kun jij je glasvezelnetwerk organiseren. De hoogte van het paneel is 1U, hierdoor is deze eenvoudig te plaatsen in een 19" patchkast. Het paneel is voorzien van 24 SC duplex OS2 adapters.
     

    Wat is een glasvezel patchpaneel?

    Met een patchpaneel kun jij gemakkelijk kabels organiseren, bijvoorbeeld internetkabels voor een netwerk. Dit is vooral ideaal voor uitgebreide netwerken zoals op een kantoor. Een patchpaneel komt ook goed van pas bij een thuisnetwerk waar niet alleen met WiFi wordt gewerkt. Wanneer een glasvezelkabel defect raakt is deze gemakkelijk te vervangen als deze via een patchpaneel loopt. Dit patchpaneel wordt geleverd met splice cassettes, M20 wartels, management spools en installatiemateriaal.
     

    Wat is OS2?

    OS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode glasvezelkabels tot nu toe. De maximale snelheid van deze kabel is 1 terabyte per seconde, oftewel 1.000 Gbit/s. Dit is ideaal als je veel data tegelijkertijd wilt overbrengen, bijvoorbeeld in een groot kantoor of over een langere afstand.
     

    Eigenschappen:

    • 24 SC-poorten
    • Geschikt voor OS2 glasvezelkabels
    • Compleet geleverd met allerlei accessoires
    • Uitschuifbare lade
    • Garantie: 2 jaar
     

    Inhoud verpakking:

    • Patchpaneel
    • 2 splice cassettes
    • 2 M20 wartels
    • Management spools
    • Kabelbinders
    • Kleefzadels voor bundelband

    Aanbevolen accessoires

    Lees meer...
    € 108, 50 Incl. BTW
    beperkte voorraad
  • Glasvezel patchpaneel OM3 (LC, Duplex, 19", 1U)

    Patch panel voor multimode glasvezelkabels met LC-connectoren - Met dit 24-poorts OM3 LC patchpaneel kun jij je glasvezelnetwerk organiseren. De hoogte van het paneel is 1U, hierdoor is deze eenvoudig te plaatsen in een 19" patchkast. Het paneel is voorzien van 24 LC duplex OM3 adapters.
     

    Wat is een glasvezel patchpaneel?

    Met een patchpaneel kun jij gemakkelijk kabels organiseren, bijvoorbeeld internetkabels voor een netwerk. Dit is vooral ideaal voor uitgebreide netwerken zoals op een kantoor. Een patchpaneel komt ook goed van pas bij een thuisnetwerk waar niet alleen met WiFi wordt gewerkt. Wanneer een glasvezelkabel defect raakt is deze gemakkelijk te vervangen als deze via een patchpaneel loopt. Dit patchpaneel wordt geleverd met splice cassettes, M20 wartels, management spools en installatiemateriaal.
     

    Wat is OM3?

    OM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is voor thuisgebruik of bij kleine tot middelgrote bedrijven. Deze versie kan 1 Gbit/s tot 550 meter ver brengen. Daarnaast is 10 Gbit/s over 300 meter afstand en 40 Gbit/s tot 240 meter (bij een duplex of viervoudige kabel) ook een eitje voor deze kabel. De minimale modale bandbreedte bij 850/1300 nm is 1500/500 MHz per kilometer.
     

    Eigenschappen:

    • 24 LC-poorten
    • Geschikt voor OM3 glasvezelkabels
    • Compleet geleverd met allerlei accessoires
    • Uitschuifbare lade
    • Garantie: 2 jaar
     

    Inhoud verpakking:

    • Patchpaneel
    • 2 splice cassettes
    • 2 M20 wartels
    • Management spools
    • Kabelbinders
    • Kleefzadels voor bundelband

    Aanbevolen accessoires

    Lees meer...
    € 117, 50 Incl. BTW
    direct leverbaar
  • Glasvezel patchpaneel OS2 (LC, Duplex, 19", 1U)

    Patch panel voor multimode glasvezelkabels met LC-connectoren - Met dit 24-poorts OS2 LC patchpaneel kun jij je glasvezelnetwerk organiseren. De hoogte van het paneel is 1U, hierdoor is deze eenvoudig te plaatsen in een 19" patchkast. Het paneel is voorzien van 24 LC duplex OS2 adapters.
     

    Wat is een glasvezel patchpaneel?

    Met een patchpaneel kun jij gemakkelijk kabels organiseren, bijvoorbeeld internetkabels voor een netwerk. Dit is vooral ideaal voor uitgebreide netwerken zoals op een kantoor. Een patchpaneel komt ook goed van pas bij een thuisnetwerk waar niet alleen met WiFi wordt gewerkt. Wanneer een glasvezelkabel defect raakt is deze gemakkelijk te vervangen als deze via een patchpaneel loopt. Dit patchpaneel wordt geleverd met splice cassettes, M20 wartels, management spools en installatiemateriaal.
     

    Wat is OS2?

    OS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode glasvezelkabels tot nu toe. De maximale snelheid van deze kabel is 1 terabyte per seconde, oftewel 1.000 Gbit/s. Dit is ideaal als je veel data tegelijkertijd wilt overbrengen, bijvoorbeeld in een groot kantoor of over een langere afstand.
     

    Eigenschappen:

    • 24 LC-poorten
    • Geschikt voor OS2 glasvezelkabels
    • Compleet geleverd met allerlei accessoires
    • Uitschuifbare lade
    • Garantie: 2 jaar
     

    Inhoud verpakking:

    • Patchpaneel
    • 2 splice cassettes
    • 2 M20 wartels
    • Management spools
    • Kabelbinders
    • Kleefzadels voor bundelband

    Aanbevolen accessoires

    Lees meer...
    € 117, 50 Incl. BTW
    beperkte voorraad
Omdat we je graag steeds beter en persoonlijker willen helpen gebruiken we cookies en andere technieken. Dankzij de cookies kunnen wij en derde partijen je surfgedrag volgen op onze website. Als je verder gaat op onze website, ga je hier mee akkoord. Meer informatie? Bekijk dan onze cookiepaginaSluiten