Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, morgen thuis! ♥ Gratis verzending boven 30,-

Glasvezel patchpaneel OM3 (SC, Duplex, 19 inch, 1U)

Morgen in huis!

108, 50

incl. btw

Aanbevolen accessoires

Specificaties

  • Merk: ACT
  • Kleur: Zwart
  • Materiaal: Metaal
  • Breedte: 19 inch
  • Hoogtemaat: 1 U
  • Connector A: 2x SC vrouwelijk
  • Type: Multimode
  • Vezelkwaliteit: OM3
  • Kanaal: Duplex
  • Aantal poorten: 24 poorten
  • Datasheet: FA2039
  • Garantie: 2 jaar
  • Artikelnummer: K010701601

Patchpaneel voor multimode glasvezelkabels met SC connectoren  - Met dit 24-poorts OM3 patchpaneel kun jij jouw glasvezelnetwerk eenvoudig organiseren. De hoogte van het paneel is 1U, hierdoor is deze eenvoudig te plaatsen in een 19 inch patchkast. Dit exemplaar is voorzien van 24 SC duplex OM3 adapters.
 

Glasvezel paneel: eenvoudig organiseren

Met een patchpaneel kun je eenvoudig jouw glasvezelkabels organiseren. Dit is ideaal voor een uitgebreid netwerk op een kantoor, maar is ook zeer handig voor een thuisnetwerk waarbij je niet alleen met wifi werkt. Een patchpaneel gebruik je veelal in een patchkast. Dit exemplaar is geschikt voor 19 inch patchkasten en heeft een hoogte van 1U. Daarnaast is dit paneel genummerd: als jij jouw kabels ook nummert, dan weet je precies welke kabel waar naartoe loopt. Daarnaast kun je defecte kabels eenvoudig vervangen. Dit patchpaneel wordt geleverd met splice cassettes, M20 wartels, management spools en installatiemateriaal.
 

Glasvezel patchpanel: OM3

De OM3 glasvezelkabel wordt veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 300 meter overbruggen. Glasvezelkabels zijn bovendien minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Dit OM3 patchpaneel staat garant voor veel bandbreedte, waardoor jij met veel mensen tegelijkertijd data kun verzenden en kunt ontvangen.
 

Eigenschappen:

  • Glasvezel patchpaneel voor 19 inch patchkasten
  • Voorzien van 24 SC-poorten
  • Geschikt voor OM3 duplex glasvezelkabels
  • Uitschuifbare lade
  • Hoogte: 1U
  • Twee kabelingangen voor PG11 en twee kabelingangen voor PG13 wartels
  • Garantie: 2 jaar
 

Inhoud verpakking:

  • Patchpaneel met 24 poorten
  • 2 splice cassettes
  • 2 M20 wartels
  • Management spools
  • Bundelbanden (tie wraps)
  • Kleefzadels voor bundelband

  • Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
  • Nergens goedkoper!
  • Tot 30 dagen recht van retour
  • Gratis verzending boven 30,-
  • Betaal binnen 14 dagen na aankoop
  • Klanten geven Kabelshop een 9.1/10
  • Beste webwinkel 2016, 2017, 2018 én 2019

Veilig shoppen

Wij zijn aangesloten bij het Thuiswinkel Waarborg.

Thuiswinkel Waarborg

Betalingsmogelijkheden

iDeal
PayPal
Bancontact
Vooruitbetaling
Betalen met Mastercard Betalen met Visa

Onze voordelen

Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, morgen in huis.
Gratis verzending boven 30,-
Reuze assortiment.
Nergens goedkoper!
Betaal binnen 14 dagen na aankoop.
Levering in Nederland en België.
Niet goed, geld terug.
Afhalen op afspraak mogelijk.

Kabelshop.nl HQ

Weet ons te vinden

Kabelshop BV
Koningsbeltweg 52
1329 AK Almere

Beoordeling door klanten: 9.3 / 10
3851 beoordelingen

Omdat we je graag steeds beter en persoonlijker willen helpen gebruiken we cookies en andere technieken. Dankzij de cookies kunnen wij en derde partijen je surfgedrag volgen op onze website. Als je verder gaat op onze website, ga je hier mee akkoord. Meer informatie? Bekijk dan onze cookiepaginaSluiten